Drużyna z Białki Tatrzańskiej uczestniczy w rozgrywkach dzięki wsparciu finansowemu Fundacji im. Matki Małgorzaty Szewczyk.
W dniach 8-10 czerwca 2011 r. drużyna mieszkańców Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych w Białce Tatrzańskiej wzięła udział w turnieju kwalifikacyjnym Międzynarodowej Ligi Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych SENI Cup 2011, który odbył się w Czarnej k/Dębicy.
Nasi piłkarze dzięki swoim umiejętnościom zakwalifikowali się do grupy A i ambitnie wywalczyli trzecie miejsce w grupie.

Ten sukces udało się osiągnać dzięki intensywnym i regularnym treningom pod baczym okiem Pana Krzysztofa Kowalskiego,  rehabilitanta i zarazem cierpliwego trenera.
Chłopcy marzą o zajęciu I miejsca w Grupie A, zatem mają motywację do dalszego wysiłku, pokonywania trudów i barier związanych z niepełnosprawnością.